Ārsti

+Poliklīnikas ārsti-speciālisti
Ārsti Tālruņa numuri iepriekšējam pierakstam
 Akupuntūras ārsts, nutriciologs  G. Nefedovа 67144557
 Dermatologs,  venerologs  V. Ožigina 67144514
 Endokrinologs  L. Umnova 67144514
 Fizioterapeits  Ž. Dolženko 67144557
 J. Barinova
 D. Meladze
 L. Čuhaldina
 Doplerogrāfija  L. Antonenko 67144514
 V. Semeņuks
 G. Antoņuk
 Ultrasonogrāfija  R. Sretenskis 67144514
 A. Omeļčenko
S. Sirkina
M. Purmalis
 Ehokardiogrāfija  T.Rjazanova 67144514
 Elektroencefalogrāfija  G.Antoņuka 67144514
 Elektromiogrāfija  M.Timčenko 67144514
 Elektrokardiogrāfija  E.Cirkinds 67144514
 Stress-tests  E. Cirkinds 67144514
Rentgenoloģija  R. Sretenskis 67144508
V. Čukure
I. Ambulte
 Gastroenterologs,    endoskopijas  speciālists  H. Abu Meri 67144514
 J. Alksnis
G. Čui
 Ginekologs  S. Margēviča 67144514
 S. Bokučava
 Kardiologs  E. Cirkinds 67144514
 Ķirurgs  M. Mukāns 67144514
 Ķirurgs- dermatoonkologs  A. Derjabo 67144514
 Ķirurgs-onkologs  A.Ogannesjancs 67144514
 Otorinolaringologs  A. Matisons 67144514
 Oftalmologs  D. Kumpin 67144514
 Psihologs  O. Judina 67144514
 Rehabilitologs,  manuālais terapeits  L. Rozenbergs 67144514
 Internists  S. Gubermans 67144514,22848403
 S. Stefanidi
 T. Rjazanova
 Urologs  J. Fiļins 67144514
 Zobārsts  V. Burnašovs 67144502
 T.Soldatenkova
 J. Belousova
+Stacionāra ārsti-speciālisti
Nodaļā Ārsti Tālruņa numuri iepriekšējam pierakstam
Terapijas un kardioloģijas nodaļa S.Gubermans (terapijas nodaļas vadītājs)
E. Cirkinds
S. Stefanidi
T. Rjazanova
67144533, 67144506
22848403
Ķirurģijas nodaļa M. Mukāns (ķirurģijas nodaļas vadītājs)
A. Ogannesjancs (ķirurgs-onkologs)
V. Semeņuks (flebologs)
I. Troickis (ķirurgs)
A. Menis (onkologs-urologs)
G. Žižimontova (ginekologs)
D. Soldatenkova (ķirurgs)
67145040, 27610111
Paliatīvās  terapijas  nodaļa G. Gaidukova
E. Cirkinds
67145045, 27610222
Rehabilitācijas  nodaļa L. Rozenbergs (rehabilitācijas nodaļas vadītājs)
J. Ozoliņš (rehabilitācija)
Ž. Dolženko (ergoterapija)
J. Barinova (fizioterapija)
D. Meladze (fizioterapija)
L. Čuhaldina (fizioterapija)
T. Dolgaja (fizikālā terapija)
67144557
Reanimācijas  un intensīvās  terapijas  nodaļa F. Kočkarevs (reanimācijas nodaļas vadītājs)
I. Paņihins
S. Sačuka
J. Glikmanis
O. Zemļanuhina
I. Melega
S. Serpāne
N. Guļtjajeva
A. Malinovska
J. Kucina
67144498, 27610333
Radioloģijas nodaļa R. Sretenskis (radioloģijas nodaļas vadītājs)
V. Čukure
I. Ambulte
67144508

Online pieraksts

captcha