Par mums

 

Rīgas slimnīca „BIKUR HOLIM” ir viena no vecākajām mūsu pilsētas medicīnas klīnikām. Tās vēsture aizsākās gandrīz pirms gadsimta. Savas durvis klīnika pirmo reizi vēra 1924.gadā. Kopš tā laika vairāku paaudžu rīdziniekiem vārds „BIKUR HOLIM” ir bijis sinonīms veselībai, kvalitātei un komfortam. Tulkojumā no ivrita „BIKUR HOLIM” nozīmē „rūpes par slimajiem”.

Slimnīca „BIKUR HOLIM” piedāvā plašu ambulatoro un stacionāro medicīnas pakalpojumu klāstu. Slimnīcā ir piecas stacionārās nodaļas, poliklīnika, sava laboratorija, funkcionālās diagnostikas kabineti,  pieņem pieredzējuši speciālisti. Slimnīcā ir  viss nepieciešamais,  tās darbības galvenā mērķa sasniegšanai –dāvāt Jums VESELĪBU!

Mūsu ārsti ir augsti kvalificēti speciālisti ar ilggadēju pieredzi ārstniecībā un diagnostikā vairāk kā 15 speciālitātēs.

Slimnīcā „BIKUR HOLIM” var veikt dažādus izmeklējumus – piemēram, ultrasonogrāfiju, rentgenu, endoskopiju (kuņģa-zarnu trakta pārbaude), ehokardiogrāfiju (sirds un asinsvadu sistēmas pārbaude), doplerogrāfiju (kakla, galvas un ekstremitāšu asinsvadu pārbaude), datortomogrāfiju un daudzas citas izmeklēšanas metodes.

Mēs rūpējamies ne tikai par jūsu fizisko veselību, sniedzot kvalificētu medicīnisko palīdzību, bet arī par jūsu psiholoģisko mieru un labsajūtu. Tāpēc savā klīnikā cenšamies radīt mājīguma un komforta atmosfēru. Spilgts piemērs ir mūsu ķirurģiskā nodaļa. Tā ir neliela un ļoti mājīga nodaļa – pacients tajā jūtas mierīgi un pārliecināti. Klīnikā strādā augsti kvalificēti speciālisti, spējīgi veikt visu veidu operācijas.

Mūsu klīnikā tiek veiktas unikālās bariatriskās operācijas. Tā ir ķirurģiska procedūra, kurā tiek samazināts kuņģa apjoms, tādejādi efektīvi palīdzot cilvēkiem, kas cieš no aptaukošanās, zaudēt lieko svaru. Jāmin, ka šāda veida operācija Latvijā kļūst arvien pieprasītāka, jo, tāpat kā Eiropā un visā pasaulē, aptaukošanās problēmas pieaug. Cenšoties samazināt svaru, daudzi cilvēki izmēģina visu: zāles, nogurdinošus vingrinājumus, diētas, terapijas… Bet viss nesekmīgi! Bariatrijas efektivitāte – viena gada laikā pēc operācijas pacienti zaudē līdz pat 80% no liekā svara.

Mūsu klīnikā var veikt rehabilitāciju pēc smagām saslimšanām, tiek piedāvāta paliatīvā ārstēšana, vecāka gada gājuma cilvēku aprūpe.

Slimnīcā „BIKUR HOLIM” ir Latvijā salīdzinoši reti pieejamā radioviļņu terapijas aparatūra prostatas saslimšanu ārstēšanai (prostatīts, labdabīgas adenomas). Pateicoties unikālajai metodei, noteiktās stadijās šīs saslimšanas var izārstēt bez ķirurģiskas iejaukšanās. Tāpat slimnīcā ir zarnu disfunkciju kabinets.

2-3 dienu laikā mūsu stacionārā var veikt vispusīgo veselības pārbaudi. Pacients ierodas no rīta, komfortabli iekārtojas un veic vairākas procedūras: speciālistu konsultācijas, izmeklējumus un ārstēšanu. Vakarā pacients var doties mājās vai palikt slimnīcā (par papildu samaksu).

Rīgas slimnīca „BIKUR HOLIM” ir mūsdienīga klīnika ar senām tradīcijām. Klīnika piedāvā jaunāko tehnoloģiju aprīkojumu, mājīgu atmosfēru, individuālu pieeju, atsaucīgu personālu un pats galvenais – nepārtrauktas rūpes par jūsu veselību!

 


Online pieraksts

captcha